Döbrentei Gábor tiszteletére rendezett verseny

Iskolánkban december 5-én hagyományteremtő szándékkal rendeztünk műveltségi vetélkedőt Döbrentei Gábornak, tagintézményünk névadójának tiszteletére.

A vetélkedő keretében 4-8. osztályosok mérték össze tudásukat a neves polihisztorról  4 fős csapatokban.  A tanulók valamennyien alapos ismeretekkel rendelkeztek, hiszen alig vesztettek szerezhető pontjaikból.   Külön dicséretet érdemelnek a  4. osztályosok, akik legfiatalabb versenyzőkként példásan felkészültek.  A szoros versengésben végül a 6. osztályosok érték el az első, a 7.-esek a második, a 4.-es csapat pedig a harmadik helyezést. Zárásul a szurkolók is bekapcsolódtak a verseny során kapott információk segítségével, figyelmüket villámkérdésekre adott válaszaikkal  bizonyították. Nagyon jó hangulatú, eredményes délutánt töltöttünk együtt.

Köszönjük Zsuzsa néninek (Pethőné Galambos Zsuzsanna tanárnő) nagylelkű adományát a vetélkedő résztvevőinek díjazásában.