Közlemény

A koronavírus 3. hullámának terjedése miatt az iskolában 2021. március 8 -tól 2021. március 31-ig a nevelés -oktatás tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre. A tavaszi szünet a tanév rendje szerint 2021. április 1-6. lesz.  A szünet ütáni első munkanap 2021. április 7. szerda.

Az esetleges változásokról itt, a honlapunkon is értesülhetnek.

Minden tanulással kapcsolatos részletről az osztályfőnökök tájékoztatják a gyermekeket.

Az iskolában bevezetett tantermen kívüli, digitális munkarend időtartama alatt – a szülő, törvényes képviselő kérelmére gondoskodunk a tanulók napközbeni felügyeletének megszervezéséről.

A szülő, törvényes képviselő kérelmét elektronikusan benyújthatja az intézmény email címén.

Kérjük a szülőket, hogy a gyermekfelügyeletet csak a legszükségesebb esetben – különösen munkavégzés, védekezésben való részvétel – vegyék igénybe.

Megértésüket, segítségüket köszönjük!