"Ma kerékpárral, holnap autóval"

Iskolánk csapata a " Ma kerékpárral, holnap autóval" című Kisiskolások Közlekedési-, Katasztrófavédelmi-és Elsősegély versenyén vett részt a Szombathelyi Reményik Iskolában április 15-én.

Játékos formában kellett számot adniuk elméleti és gyakorlati ismereteikről. Minden csapatban egy elsős, egy másodikos, egy harmadikos és egy negyedikes kisdiák versenyzett.Volt kerékpáros ügyességi, rolleres akadálypálya, óriás képkirakó, KRESZ-totó, teszt, elsősegély. kockakirakó, kerékpár ismereti feladat is.

Nagyon szoros küzdelemben iskolánk csapata a tizenegy csapat közül harmadik helyen végzett.

Gratulálunk a bronzérmes csapat tagjainak:

Németh Kamilla 1.o.,

Molnár Sára 2.o.,

Nagy Zsombor 3.o.,

Farkas Balázs 4.o.

Felkészítőjük: Zolnainé Nábrádi Györgyi

Balogh Fruzsina 4. osztályos tanuló április 15-én a Reményik iskola rajzpályátatán 1. helyezést ért el. Szeretettel gratulálunk!