Nyílt nap iskolánkban (2022)

Intézményünkben hagyománnyá vált, hogy a leendő 1. osztályosok és szüleik számára nyílt napot tartunk.

Idén október 15-én került erre sor, az „ősz” téma köré rendeztük a programot. A megnyitó során Kurucz Krisztina intézményvezető, Németh Kitti iskolalelkész, Böröcz Eszter és Gécziné Varjú Rita tanítók mondták el az érdeklődők számára a lényeges információkat. Kérges Albert és Németh László, a művészeti iskola keretében működő zenei képzés tanárai készítették fel tanítványaikat egy kis „kedvcsináló” szereplésre.

Ezután a leendő kisdiákok a Napocska, Süni, Gomba és Levélke csoportokba rendeződtek. Kipróbálhatták magukat az iskolánkban működő asztalitenisz, sport, kézműves és idegen nyelvi képzések bemutatóin, aktívan részt vehettek a néptáncos és a digitális táblás foglalkozásokon.

Közben finom pogácsával és meleg teával vendégeltük meg a kicsiket az ebédlőben. Köszönjük az érdeklődést, reméljük sikerült bemutatnunk iskolánk értékeit, a családias hangulat mellett szakmai igényességünket is bizonyítottuk.

Szeretettel várjuk a jövő kisdiákjait.