Rendhagyó tanévzárás

Június 15-én délután a ballagó 8. osztály búcsúztatására gyűltünk össze a gyönyörűen feldíszített osztálytermükben.  Az osztály nevében Zsoldos Dominik köszönt el az iskolától, tanáraiktól. A 7. osztály Horváth Panna rendezésében megható videóval búcsúzott tőlük. Miután közösen végigballagtak az ismerős falak közt, családtagjaik, tanáraik kíséretében érkeztek az Evangélikus Templomba.

Németh Kitti iskolalelkész igehirdetése és búcsúgondolatai után Kurucz Krisztina, tagintézményünk vezetője köszönt el diákjainktól.  Horváth Anna és Porkoláb Bianka  a ballagók nevében mondtak köszönetet az eltelt évekért, Hujber Bálint a ballagtatók jókívánságait szólaltatta meg.

Isten áldása kísérje útjukon iskolánkból távozó diákjainkat!

Június 16-án az alsó tagozatos, 17-én felsős tanulóink vették át bizonyítványaikat osztályonként eltérő időben. Mindannyiuknak jó pihenést, szép élményeket kívánunk a nyárra!