Jótékonysági koncert a templompadokért

A 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány jótékonysági koncertet tart december 14-én. Részletek:
Így látom én

Jótékonysági koncert a templompadokért

2019. december 02.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.
Angol versmondó verseny sikerek

2019. november 25.
Idén is megszervezték a Nyitra utcai versmondó versenyt, ahol diákjaink ismét szép eredményeket értek el.
Labdarúgó torna a Brennerben

2019. november 25.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a IV. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Hármat egy csapásra!

2019. november 25.
A "Hármat egy csapásra!" elnevezésű csapatversenyen jártak 2.osztályosaink 4 csapattal a Gothard Jenő Általános Iskolában. Nagyon szép eredményeket értek el tanulóink:
Suligaléria 2.

2019. november 25.
Suligalériánk újabb kiállítói a 2.b és a 4.b osztályos tanulók. Ha az emeleti folyosón járnak, ismét érdemes felpillantani a képekre!
Bemutató óra

2019. november 25.
2019. november 21-én az ELTE - SEK Sporttudományi intézetének a felkérésére Tóth Zsolt tanár úr bemutató testnevelés órát tartott az egyetem sportcsarnokában, melynek a témája a labdarúgás oktatása 5. osztályban volt.
Jótékonysági adventi vásár

2019. november 21.
Advent első vasárnapján idén is ünnepeljünk együtt! Részletek a plakáton:

Megújult a bobai óvoda játszótere
Én is szelektíven gyűjtök