KRESZ-nap alsó tagozatban

2021. június 16.
Az utolsó tanítási héten Közlekedési és katasztrófavédelmi napot tartottunk az alsó tagozatos diákjaink számára.
Évet zártak a Reménységek

2021. június 16.
A Reményik Suliszínház legifjabb növendékei, a Reménységek társaiknak mutatták be nemrég az idei évben elkészült darabjukat, mely a "Hősnek lenni" címet kapta. Az alkalomról képgalériát láthatnak:
Megfigyeltük a napfogyatkozást

2021. június 13.
Június 10-én iskolánk diákjai is megfigyelhették a részleges napfogyatkozást, mely a déli órákban volt látható Magyarország területén is. Galériát láthatnak a kíváncsi tekintetekről:
A trianoni békediktátumra emlékeztünk a nemzeti összetartozás napján

2021. június 07.
Míg a felsősök videókon és közös beszélgetéseken idézték fel a 101 évvel ezelőtti eseményeket, addig az alsósok a Falumúzeumban népünk hagyományaival, kultúrájával, régi mesterségekkel ismerkedhettek.
Magyar huszár rajzpályázat eredményei

"Magyar huszár" rajzpályázat eredményei

2021. május 19.
Iskolánk az idei évben is meghirdette a „MAGYAR HUSZÁR” c. rajzpályázatot, melyre szép számmal érkeztek alkotások. Ezeket a rajzokat intézményünk bejáratánál tekinthették meg az érdeklődők. A szakértő zsűri értékelte a pályaműveket, íme a díjazottak listája:
Hálás szív

2021. május 10.
Május 10-én csendesnapon vehettek részt iskolánk tanulói, tanárai.
Tavaszváró Fesztivál - online

2021. május 06.
Iskolánkban már hagyomány, hogy megszervezzük a télbúcsúztató Tavaszváró Fesztivált. Idén erre is online formában került sor.
Köszöntjük az édesanyákat!

2021. május 04.
Május első vasárnapján szeretettel köszöntöttük az édesanyákat, és hálát adtunk értük.
A Föld napja 2021-ben

2021. április 23.
A Föld Napja világmozgalom fél évszázada indult útjára az Egyesült Államokból, Magyarország több mint 30 éve csatlakozott ehhez a környezetvédelmi naphoz.
Farsang képekben

2021. február 21.
Iskolánk alsósai az idei évben a járványhelyzetre való tekintettel saját osztályközösségükben tartottak farsangi mulatságot. Bár a felsősök közös farsangja ezúttal elmaradt, néhány osztály így is maskarába öltözött egy-egy napra.
Központban az egészség

2020. november 29.
November második hetében egészségnapot tartottak az alsó tagozatosaink. Idén a járványhelyzet miatt osztályközösségükben emlékeztek a gyerekek, a középpontban az egészség védelme állt.
Reményik nap

2020. november 17.
Iskolánk névadójára emlékezve idén is megszervezte a Reményik napot, melyet a járványügyi helyzetre való tekintettel osztályközösségeinkben élhettünk át együtt.

Jótékonysági bál
Nyílt nap iskolánkban (2023)
Szent Mihály-napi, szüreti táncházat tartottak néptáncosaink az iskolaudvarban VIDEÓ

<<< 49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180   181-192 >>>