Tavaszváró fesztivál 2. évfolyamon

2022. március 22.
Iskolánk alsó tagozatosai minden évben vidám műsorral ünneplik a tavasz kezdetét.
Robotikáról a könyvtárban

2022. március 19.
Az 5. évfolyam a Berzsenyi Dániel Könyvtárban járt, ahol robotika foglalkozáson vettek részt.
Huszártoborzó 2022. képgaléria

2022. március 15.
Több mint kétezren látogattak el március 14-én a Vasi Skanzenbe a hagyományos Huszártoborzó rendezvényre. Képgalériát láthatnak az eseményekről:
Tavaszváró Fesztivál alsóban

2022. március 10.
Iskolánk alsó tagozatosai évről évre megtartják a farsangi időszak végén a Tavaszváró Fesztivált, ahol minden osztály gyermekei lehetőséget kapnak arra, hogy megmutathassák ki, miben ügyeskedett az elmúlt időszakban.
Adománygyűjtésben vett részt iskolánk

2022. március 08.
Iskolánk közössége is bekapcsolódott az adománygyűjtésbe, amit ez elmúlt héten szerveztünk meg a menekülni kényszerülő embertársaink megsegítésére. Köszönjük az adományokat és a segítő kezeket!
PÁVA 2019 GÁLA Szombathelyen

2022. március 07.
2022. március 5-én a legutóbbi "gyerekpáva" szereplői érkeztek Szombathelyre, a Vasi Kislegényczéh meghívására. Képgaléria a rendezvényről:
Farsangi mulatság alsóban

2022. február 26.
Alsósaink február közepén tartották osztályközösségeikben a farsangi mulatságot. Az első-második osztályosok még felvonuláson is részt vettek. A vidám hangulatról képgalériát láthatnak:
A legÖKOsabb osztály

2022. február 21.
Iskolánk energiajárőrei, az 5.b osztályosok, hatékonyan végezték munkájukat az első félévben. Az értékelés szerint a legÖKOsabb osztály címet ezúttal az 1.b nyerte el.
A balázsolás hagyományát elevenítettük fel

2022. február 21.
Iskolánkban igyekszünk megismertetni a gyerekekkel a régi népszokásokat. Minden év februárjában a negyedik osztályosok a balázsolás hagyományát mutatják be társaik számára.
Adventi kerámiák

2022. február 07.
Visszatekintünk az adventi időszakra - Iskolánk környezet- és kézműveskultúra tanszakos tanulói adventi házsort készítettek mázazott agyag technikával.
Úszás diákolimpia sikerek

2022. január 19.
Iskolánk diákjai az első és a második korcsoportban az úszás diákolimpia vas-megyei döntőjében szerepeltek.
A Művészetek Palotájában szerepelt a Vasi Kislegényczéh

2022. január 13.
Nagyszabású folklórgála zárta a karácsonyi ünnepkört és köszöntötte az új esztendőt a MÜPA Bartók Béla Nemzeti Hangversenytermében, vízkereszt másnapján.

Jótékonysági bál
Nyílt nap iskolánkban (2023)
Szent Mihály-napi, szüreti táncházat tartottak néptáncosaink az iskolaudvarban VIDEÓ