Egyházi iskolák országos matematika versenye (TÖPRENGŐ)

Eredmények:

2. évfolyam

3. helyezés                 Pelle Zsigmond                   Felkészítő: Pintér Julianna

6. helyezés               Szűcs Zétény Attila              Felkészítő: Füzesi Zsuzsanna

Ügyesen szerepeltek:

Fordán Honorka              14. hely (Füzesi Zsuzsanna)

Bleyer Áron                      15. hely (Füzesi Zsuzsanna)

Poór Ádám                       20. hely (Füzesi Zsuzsanna)

3. évfolyam

Ügyesen szerepeltek: Raffai Mór                           16. hely (Némethné Németh Tímea)

Koltai Dávid                        17. hely (Nagy-Szabó Viktória)

Sáray Júlia                            18. hely (Némethné Németh Tímea)

Lipi Lilla                               19. hely (Némethné Németh Tímea)

4. évfolyam

8. helyezés           Devecseri Barnabás           Felkészítő: Menyhárt Izabella

9. helyezés           Kádár Hunor                       Felkészítő: Menyhárt Izabella

Ügyesen szerepeltek: Halmágyi Zalán                   11. hely (Menyhárt Izabella)

Németh Milán                      14. hely (Menyhárt Izabella)

5. évfolyam

3. helyezés     Raffai Lóránd                       Felkészítő: Németh Mónika

3. helyezés      Sóskuti Máté                         Felkészítő: Németh Mónika

7. helyezés      Rózsa Soma Vajk                 Felkészítő: Németh Mónika

Ügyesen szerepeltek: Ekler Botond                        23. hely (Németh Mónika)

6. évfolyam

Ügyesen szerepeltek:    Vörös Miklós             11. hely (Geiszler Éva)

Horváth Jázmin          12. hely (Geiszler Éva)

Horváth-Sipőcz Barnabás      12. hely (Geiszler Éva)

Karádi Bodza             14. hely (Geiszler Éva)

Mazzag Sarolta          17. hely (Geiszler Éva)

Szücs Levente            18. hely (Geiszler Éva)

Farkas Lilla                20. hely (Geiszler Éva)

Zsilkó Máté                21. hely (Geiszler Éva)

Gratulálunk!

Fényképek feltöltése folyamatban...