Értünk? Értünk! Tanuljunk együtt, egymástól, egy-másért! (2. alkalom)

A Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ fogyatékkal élő lakói és a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola 4. osztályos tanulói egy közös participációs programban vesznek részt, melynek célja a társadalmi elfogadás és befogadás erősítésén alapszik. A találkozások a Szombathelyi SOTER Evangélikus Egyesület támogatásával valósulnak meg, akik a Magyarországi Evangélikus Egyház Andorka Eszter pályázatán nyertek támogatást a program megvalósításához. Az élmény alapú találkozás második alkalma az Erdőszéli Lélekfarmon történt N. Farkas Rita vezetésével. Átadásra kerültek a fogyatékkal élők által készített, színezett és megírt bemutatkozó levelek a diákoknak. Az erdő szélén, az állatok között, s egy jurtában beszélgettek a teremtés történetéhez és a teremtés hetéhez kapcsolódóan. Számos közös játék és feladat segítette egymás megismerését, s a teremtő Istenre figyelést.