A Parkerdőben járt az 1.a

Szeptember végén tanulmányi kirándulás keretében a Parkerdőben jártak kicsi elsőseink.

A ragyogó napsütésben a hosszú utat gyalog tették meg, közben megfigyelték a körülöttük lévő élőlényeket. Uzsonnájukat a szülők által meggyújtott tűz körül sütögették meg, majd egy igazán játékos délutánt töltöttek el családjaik körében. 

 
 
 

Kapcsolódó galéria

A Parkerdőben járt az 1.a

Napi ige

És amikor elvonult az Úr, nagy és erős szél szaggatta a hegyeket, és tördelte a sziklákat az Úr előtt; de az Úr nem volt ott a szélben. A szél után földrengés következett; de az Úr nem volt ott a földrengésben. A földrengés után tűz támadt; de az Úr nem volt ott a tűzben. A tűz után halk és szelíd hang hallatszott.

(1Kir 19,11b–12)

Az Isten Lélek, és akik imádják őt, azoknak lélekben és igazságban kell imádniuk.

(Jn 4,24)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács