A Reményik lett a legjobb evangélikus általános iskola

A legjobbiskola.hu oldal minden évben felállít egy rangsort az általános iskolák között a kompetenciamérések alapján. A listán iskolánk idén is szép eredményt ért el.

A legjobb általános iskolák listájában 93. helyre került intézményünk, ezzel megelőzve az összes evangélikus általános iskolát, valamint az összes szombathelyi általános iskolát is.

Köszönjük tanulóinknak és pedagógusainknak ezt a szép eredményt!

A lista itt érhető el: https://legjobbiskola.hu/