Angolos tábori élmények

Az angol nyelvi tábort idén is megtartottuk tanulóinknak június 29 és július 3-a között.

Idén is sok színes programmal készültünk a táborozóknak. A nap első részében mindig egy adott témával foglalkoztunk melynek során új szavakat, kifejezéseket, ismeretet szereztek diákjaink. Délutánonként kézművesedtünk, kalandvárosban, fitness parkban, moziban, könyvtárban is jártunk. A mozgás, a sport sem maradt ki a programból, számháborúztunk és ügyességi vetélkedőt is szerveztünk.

Az angol táborban kedden délután és pénteken délelőtt Gömbös Katalinnal együtt kézműveskedtek a gyerekek, sok minden készült: bőr könyvjelző Ausztrália állataival, színeivel; betűs, ábrás, fonott barátságkarkötő; ajándék levendulás illatpárna, valamint emlékkönyv a hétről  képekkel, rajzokkal, ausztrál színű fonott, gyöngyös dísszel.

A tábort egy táborzáró vetélkedővel zártuk.  A jó hangulatról és a jó kedvről beszéljenek a képek.

Napi ige

Nézz nyitott szemmel a te szolgádnak és népednek, Izráelnek a könyörgésére; hallgasd meg őket, valahányszor hozzád kiáltanak!

(1Kir 8,52)

Ha valamit kértek tőlem az én nevemben, megteszem.

(Jn 14,14)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács