Angolos tábori élmények

Az angol nyelvi tábort idén is megtartottuk tanulóinknak június 29 és július 3-a között.

Idén is sok színes programmal készültünk a táborozóknak. A nap első részében mindig egy adott témával foglalkoztunk melynek során új szavakat, kifejezéseket, ismeretet szereztek diákjaink. Délutánonként kézművesedtünk, kalandvárosban, fitness parkban, moziban, könyvtárban is jártunk. A mozgás, a sport sem maradt ki a programból, számháborúztunk és ügyességi vetélkedőt is szerveztünk.

Az angol táborban kedden délután és pénteken délelőtt Gömbös Katalinnal együtt kézműveskedtek a gyerekek, sok minden készült: bőr könyvjelző Ausztrália állataival, színeivel; betűs, ábrás, fonott barátságkarkötő; ajándék levendulás illatpárna, valamint emlékkönyv a hétről  képekkel, rajzokkal, ausztrál színű fonott, gyöngyös dísszel.

A tábort egy táborzáró vetélkedővel zártuk.  A jó hangulatról és a jó kedvről beszéljenek a képek.

Nézz nyitott szemmel a te szolgádnak és népednek, Izráelnek a könyörgésére; hallgasd meg őket, valahányszor hozzád kiáltanak!

(1Kir 8,52)

Ha valamit kértek tőlem az én nevemben, megteszem.