Isten közösségre hív Jézus Krisztus által

Csendesnapot tartott iskolánk február 19-én. A farsangi időszakban olyan bibliai történetekkel ismerkedhettek a gyerekek, melyben nagy étkezéseken keresztül fedezhették fel Isten közösségre hívását, azt a csodát, hogy Jézus Krisztus által velünk örül életünk minden pillanatában.

Isten közösségre hív Jézus Krisztus által - volt a központi témája az idei csendesnapnak. Korosztályonként különböző történetek kerültek a gyerekek elé. 1-2. osztályban a Kánai mennyegző történetét dolgozták fel, a 3-4. osztályban a nagy vacsora példázatát járták körül. Az 5-6. osztályosok Dániel történetén keresztül arról beszélgettek, hogy a kísértésekben hogyan tudnak helytállni, megállni Isten útján. A 7-8. osztályosok Eszter történetéről beszélegettek, s ennek kapcsán a bizonyságtétel és a hitvallás állt a középpontban.