Németes tábori élmények

Idén már sokadik alkalommal, mégis egy kicsit másképp szerveztük német táborunk.

Délelőtt játékos szókincsfejlesztő nyelvórákkal és szórakoztató interaktív nyelvi foglalkozásokkal készültünk a gyerekeknek. Tanultunk az állatokról, gyümölcs és zöldségekről, Németországról. Természetesen a nyár és a nyaralás téma is előkerült. Pénteken interaktiv Quiz játékban összegeztük a tanultakat és jutalmaztuk az ügyes gyerekeket. Délután mindig a szórakozásé volt a főszerep. Jártunk a Kalandvárosban, fagyiztunk a Csónakázó tó partján, kézművesedtünk, gyümölcssalátát készítettünk, pizzázós mozi délutánt szerveztünk.

Egy vidám, jó hangulatú, élménydús nyári tábort zártunk!

Andi és Timi néni

Napi ige

Nézz nyitott szemmel a te szolgádnak és népednek, Izráelnek a könyörgésére; hallgasd meg őket, valahányszor hozzád kiáltanak!

(1Kir 8,52)

Ha valamit kértek tőlem az én nevemben, megteszem.

(Jn 14,14)

Iskolánk alapítványa

Testvériskoláink

Tehetségpont vagyunk

Örökös Ökoiskola vagyunk

Iskolánk Johannita védnökség alatt

Tudósítások iskolánkról

e-Igazgatótanács