„Sok szeretettel adom neked”! – fogyatékkal élőknek gyűjtöttünk

Különböző higiénés termékeket, tisztálkodási szereket gyűjtöttek iskolánk diákjai a közelmúltban a Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ fogyatékkal élő lakói számára.

Tusfürdők, fogkrémek, testápolók, parfümök kerültek a csomagba, sőt néhány kedves üzenet is.

„Sok szeretettel adom neked. Kívánom, hogy legyen szép a napod!” – írta az egyik cetlire Lujza a 2.a osztályból.

Az adományt az iskola nevében hetedikes tanulók adták át.

A fogyatékkal élők nagyon örültek az ajándékoknak, amelyeket nem kaptak meg rögtön, hiszen hamarosan a Johanneum „kisboltos” játékában vásárolhatják meg a termékeket, természetesen játékpénzért.

Szabó Miklós intézményvezetől néhány ellátottal együtt köszönetet mondott fiataljainknak.

Menczinger Tamás hitoktató pedig Horváth-Gömböcz Eszter otthonvezetővel rövid hittanóra keretében mesélt a diákoknak a Johanneum mindennapjairól.