SZOMBATHELYIEVANGÉLIKUS EGYHÁZKÖZSÉG

Témáink:

A bábkészítő műhelyében jártak a diákok az idei hittanos-konfirmandus táborban. Isten szeret téged. Ez a gondolat állt a középpontban egy héten át.

Táborról táborra. Sokszínű programlehetőséget kínált idén is a Reményik-iskola diákjai számára a nyári szünetben. Ezekbe pillanthatnak be.

Közkívánatra. Nagy sikere volt a tavalyi évben először megrendezett gyülekezeti élménytábornak, mely felekezettől függetlenül várta a gyerekeket. Idén még többen vettek részt a táborban.

Ha nyár, akkor juniális a Szombathelyi Diakóniai Központban. Idén is megrendezték a nyárköszöntő délutánt az idős- és fogyatékos lakók számára.

Istentiszteleti rend

vasárnaponként 9 órakor istentisztelet és