Alapítványunk "gyümölcse"

Örömmel számolunk be arról, hogy iskolánk két újabb okostévével, és egy hangfallal gazdagodott.

Íme:

De hogyan is lett összefogásból öröm?

2023 májusában megvalósult a 2. evangélikus bál. Rengeteg szervezés és több héten át tartó  önzetlen munka eredményeként a kultúrházból bálterem varázsolódott.

Gyűltek a tárgyi és anyagi felajánlások, így gazdag volt a tombola és szép anyagi sikert könyvelhettünk.

A szervezők mindent megtettek a sikerért, a közösségformáló egyházi jótékonysági bál méltó lebonyolításáért.

Fantasztikus volt a program, a vacsora, a fellépők műsora.

Az idei rendezvényre is várjuk a vendégeket, hogy a Gyermekeinkért, a Bobai Iskoláért és Óvodáért Alapítvány számlájára kerülhessenek a segítő összegek.

Őszinte hálával köszönünk meg minden felajánlást, melyből most megvehettük a televíziókat! Köszönjük a szülők, Szalay András és Zsigó Csaba segítségét, akik felszerelték a helyükre a készülékeket. Köszönjük a szülői munkaközösség anyagi hozzájárulását a szükséges villamosági eszközökhöz.

A 2023-ban megrendezett bál hangulatáról ezen a linken olvashat.