Jótékonysági koncert a templompadokért

A 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány jótékonysági koncertet tart december 14-én. Részletek:
Így látom én

2019. november 29.
Diáknap a felsősöknél

2019. június 15.
DÖK napot tartott iskolánk a tanév utolsó hetében. A felsősök sport délelőttön vettek részt. Meséljenek erről a képek:
7.a minikoncert

2019. június 14.
Most már hagyományt teremtett saját osztályán belül a 7.a, hogy tanév végén egy minikoncerttel köszönik meg tanáraiknak az éves munkájukat.
Bérmálás a Székesegyházban

2019. június 14.
2019. június 9-én, Pünkösd ünnepén dr. Székely János megyéspüspök mutatott be szentmisét a szombathelyi Székesegyházban. Ezen az ünnepen 245 fiatalnak szolgáltatták ki a bérmálás szentségét.
Elsőáldozás a Kálvárián

2019. június 14.
2019. május 26-án, húsvét 6. vasárnapján került sor a Kálvária templomban az elsőáldozásra.
Országos tudásbajnok angolból

2019. június 14.
Kiss Dominik Samuel 3.b osztályos tanulónk 19. helyezést ért el angolból az országos tudásbajnokságban. Gratulálunk!
Gencsi Söprű

"Gencsi Söprű"

2019. június 12.
Huszonharmadik alkalommal rendezték meg a Gencsi Söprű Néptáncfesztivált pünkösd vasárnapján, melyen a nyugat-dunántúli régió hatszáz táncosa lépett közönség elé Gencsapátiban.
Pünkösd hétvégéjén kolozsvári vendégek jártak iskolánk Berke néptánc csoportjánál

2019. június 11.
A látogatás a reményikes táncosok áprilisi, erdélyi szerepléssorozatának viszonzását jelentette, amikor is Erdély "fővárosában" - Reményik Sándor szülővárosában - a Bogáncs Néptáncegyüttes fogadta a szombathelyieket.
Művészeti gála

2019. június 08.
Iskolánk művészeti tagozatos növendékei június 6-án tartották gálaműsorukat az MMIK színháztermében. A gálán a kézműves, zene, kortárs tánc, néptánc és színjátszó tanszak növendékei egyaránt bemutatkoztak.
Országos tudásbajnokság környezetből

2019. június 08.
Maurer Gábor 1. a osztályos tanulónk részt vett és kiváló eredményt ért el az országos tudásbajnokság szegedi döntőjében, 17. helyezett lett. Gratulálunk!
Túráztak alsósaink

2019. június 08.
Iskolánk névadójára, Reményik Sándorra emlékezünk minden év októberében. Az alsósok a rossz idő miatt az egyik napot június 4-én tartják. Így volt ez idén is.
Bozsik foci II. korcsoportban

2019. június 08.
Iskolánk Vépen a II. korcsoportos Intézményi Bozsik Program rendezvényen vett részt, amelynek keretében a programban résztvevő iskolák csapataival mérték össze a tudásukat diákjaink.
Növendékhangverseny III.

2019. június 06.
Június 5-én Kerti Áron és Hotzi Péter tanítványai mutatták be egy hangverseny keretében, mennyit fejlődött zenei tudásuk az idei tanévben. Az eseményről képgalériát láthatnak:

Megújult a bobai óvoda játszótere
Én is szelektíven gyűjtök
Egészségnevelési nap iskolánkban

Nyitott ajtók 2019. szeptember
Nyitott ajtók 2019. augusztus

<<< 37-48   49-60   61-72   73-84   85-96   97-108   109-120   121-132   133-144   145-156   157-168   169-180 >>>