Lelki megerősítés
Étkezési igény felmérése

Kedves Szülők! Honlapunkról is letölthető az étkezési igényt felmérő nyomtatvány.
Tankönyvosztási információ

2020. augusztus 12.
Kishuszár tábor Oszkón

2020. július 31.
Segítség, ember! - színjáték szakos tanulóink előadása

2020. május 05.
Nógrádi Gábor Segítség, ember! című tréfás kötetében állatok panaszkodnak arról, hogy milyen nehéz az emberrel együttműködni. Nos, ezekből az írásokból gyűjtöttünk össze néhányat művészeti iskolánk színjáték tagozatának legfiatalabbjaival, a "Szakadéma" tagjaival. Így született meg az online térben ez a kis karanténszíndarab, fogadjátok szeretettel!
Székelyföldért megmozgatjuk Európát!

2020. május 04.
Május 7-ig írható alá a petíció! Székelyföldért megmozgatjuk Európát címmel indította útjára európai polgári kezdeményezését a Székely Nemzeti Tanács tavaly májusban. Az aláírásokkal az uniós döntéshozók figyelmét szeretnék ráirányítani a székelyföldi autonómia-igényekre, és jogi, illetve anyagi támogatást kérnek a hagyományos nemzeti közösségek identitásmegőrzéséhez.
Hétkezdő áhítat május 4-én

2020. május 04.
Istentisztelet május 3-án

2020. május 03.
Jubilate vasárnapján együtt imádkozhatunk az édesanyákért, nagymamákért, kismamákért és imádságban megemlékezhetünk a már elhunyt édesanyákról. Igét hirdet Szidoly Roland végzős teológus-hallgató:
Isten éltesse az Édesanyákat!

2020. május 03.
Nagy szeretettel köszöntünk ma minden édesanyát, nagymamát, kismamát, s azokat az édesanyákat, akikkel már nem tudunk együtt ünnepelni! Imádsággal emlékezünk:
Sikeres írói pályázat

2020. április 28.
A 26. Kárpát-medencei József Attila Mese-, Vers és Novellaíró Pályázaton sikerrel szerepelt Pintér Dóra, 3.a osztályos tanulónk munkája.
Hétkezdő áhítat április 27-én

2020. április 26.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
Föld napja - Adjunk hálát a teremtettségért!

2020. április 22.
A mai nap a Föld napja! Keresztyén emberként számunkra a Föld nem csupán egy bolygó, hanem Isten teremtésének a része. Az az élettér, amelyet ajándékul kaptunk!
Hétkezdő áhítat április 20-án

2020. április 20.
Istentisztelet április 19-én

2020. április 19.
Április 19-én, Húsvét utáni első vasárnapon Gregersen-Labossa György parókus lelkész hirdette Isten igéjét a szombathelyi evangélikus templomban.
Húsvéthétfői családi istentisztelet

2020. április 12.
Április 13-án a húsvéthétfői családi istentiszteleten Torma-Hasza Mónika lelkésznő végezte az igehirdetés szolgálatát:
Húsvét ünnepi istentisztelet

2020. április 12.
Április 12-én, húsvét ünnepi istentiszteletet tartottunk az evangélikus templomban, melyen Gregersen-Labossa György, parókus lelkész végezte az igehirdetés szolgálatát.

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

Nézz nyitott szemmel a te szolgádnak és népednek, Izráelnek a könyörgésére; hallgasd meg őket, valahányszor hozzád kiáltanak!

(1Kir 8,52)

Ha valamit kértek tőlem az én nevemben, megteszem.