Pedagógusokat keresünk!

Intézményünk a 2020/2021. tanévre tanítót, kémia, technika, informatika szakos tanárokat keres. Jelentkezés módja: remenyik@lutheran.hu e-mail címen önéletrajzzal.
Arany minősítés komplex vetélkedőn

2020. február 22.
A mesék és a játék

2020. február 19.
Felhívás Gazdag Erzsi vers- és mesemondó versenyre

2019. december 17.
A szép hagyományt őrizve ebben az évben is megrendezzük a Gazdag Erzsi vers-és mesemondó versenyt, mely a magyar kultúra napjához, Himnuszunk születésnapjához kapcsolódik. Rendezvényünkre szeretettel várjuk az intézmények házi versenyének győzteseit.
Beiskolázási tájékoztató

2019. december 17.
Tájékoztató a gyermek tankötelezettségének megkezdésével kapcsolatban 2020. január 1-jével hatályba lépő jogszabályi változásról:
A Vasi Kislegényczéh a döntőben is szerepelhet

2019. december 14.
A vasi kislegényekkel vált teljessé a Duna Televízió Fölszállott a pávájának döntős csapata. A Vasi Kislegényczéh rábaközi táncokkal mutatta meg tehetségét a középdöntőben.
Meseíró verseny siker

2019. december 10.
Hanzsér Dominik 3.a osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a pápai Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola meseíró versenyén.
3. hely szövegértésből

2019. december 10.
Szeles Janka 2.b osztályos tanulónk 3. helyezést ért el a táplánszentkereszti Apáczai Csere János Általános Iskolában megrendezett szövegértés és hangos olvasás versenyen.
Szent Márton Kézilabda Kupa sikerek

2019. december 10.
A Szent Márton Kézilabda Kupán mérték össze tudásukat tanulóink a város iskoláival. Szép eredmények születtek:
Szavazz a Vasi Kislegényczéhre!

2019. december 07.
December 13-án lép színpadra a Vasi Kislegényczéh a Fölszállott a páva című népzenei tehetségkutató műsorban.
Megújult a bobai óvoda játszótere

2019. december 02.
Az Országos Evangélikus Egyház eszközpályázatán kapott forrásból elkészült a Bobai Evangélikus Óvoda udvarának legújabb, legkorszerűbb játéka.
Így látom én

2019. november 29.
Az " Így látom én" című rajzpályázaton vettek részt diákjaink, szép eredményeket értek el alkotásaikkal.
Labdarúgás III. korcsoport

2019. november 29.
Iskolánk az Intézményi Bozsik Program keretében a III. korcsoportosok labdarúgó tornáján vett részt a Brenner-iskolában.
Én is szelektíven gyűjtök

2019. november 27.
Én is szelektíven gyűjtök címmel hirdetett rajzpályázatot iskolánk számára a Pannon Novum Nonprofit Kft., melynek célja az volt, hogy a gyerekek lerajzolják, hogyan képzelik el a szelektíven gyűjtött hulladékok új életét.
Egészségnevelési nap iskolánkban

2019. november 27.
Minden év őszén megszervezzük tanulóinknak az egészségnevelési napot, melynek keretében fokozottan hívjuk fel a gyermekek figyelmét az egészséges életmódra.

Farsangi mulatság hittan szakkörön
Félévi bemutató a színjáték szakon
Evangélikus bál Celldömölkön

Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december
Nyitott ajtók 2019. november

Több jót teszek veletek, mint azelőtt. Akkor majd megtudjátok, hogy én vagyok az Úr!

(Ez 36,11b–c)

Istennek pedig van hatalma arra, hogy minden kegyelmét kiárassza rátok, hogy mindenütt mindenkor minden szükségessel rendelkezzetek, és bőségetekből jusson minden jó cselekedetre.

(2Kor 9,8)