Lelki megerősítés
Angolos tábori élmények

Az angol nyelvi tábort idén is megtartottuk tanulóinknak június 29 és július 3-a között.
Miénk itt a tér!

2020. július 07.
Németes tábori élmények

2020. július 07.
Nagypénteki istentisztelet

2020. április 10.
Április 10-én, nagypénteken Steindl-Papp Judit lelkésznő hirdette Isten igét az evangélikus templomban. Az istentisztelet hangfelvételét itt érhetik el:
Nagycsütörtöki istentisztelet

2020. április 09.
Április 9-én, nagycsütörtökön Gregersen-Labossa György parókus lelkész hirdette Isten igét az evangélikus templomban. Az istentisztelet hangfelvételét itt érhetik el:
Tavaszi szünet

2020. április 08.
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban

2020. április 07.
A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készül a Credo Rádió minden napra hallgatóinak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel, ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül. A hanganyagok elérhetőek lesznek az egyházközség honlapján is!
Hétkezdő áhítat április 6-án

2020. április 06.
Hallgassátok szeretettel iskolánk hétkezdő áhítatát, imádkozzunk együtt!
A Reménységek üzenete: Otthon jó!

2020. április 02.
A Reményik-es színjátszók legkisebbjei, a Reménységek csoport ezzel az összeállítással küld biztató üzenetet iskolánk minden tagjának, fogadjátok szeretettel:
Hétkezdő áhítat március 30-án

2020. március 30.
Kezdjünk a hetünket most, az otthon töltött időszakban is Isten igéjére figyelve! Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Jézus csodái - ingyenesen elérhető kiadványok

2020. március 27.
A Luther Kiadó ingyenesen letölthető kiadványokkal jelentkezik a következő időszakban. Választásuk elsőként a **Jézus csodái – Bibliai színezőre** esett, amelyet letölthetnek és kinyomtathatnak otthon a családok.
Iskolánk hétkezdő áhítata

2020. március 24.
Az alábbi videóra kattintva meghallgathatják iskolánk hétkezdő áhítatát:
Álomút c. rajzpályázat sikerei

2020. március 18.
Intézményünk két tanulója vett részt és szerepelt eredményesen a Magyar Közút Zrt által meghirdetett Álomút című rajzpályázaton. Gratulálunk diákjainknak!
Bemutató az 1.b osztályban

2020. március 18.
Harmadik alkalommal tartott bemutató foglalkozást februárban az 1.b osztály. Báboztak, verset mondtak, énekeltek és vidám jelenettel szórakoztatták a szülőket, nagyszülőket.
Az evangélikus pedagógia jövője

2020. március 18.
Kényszerhelyzetben, de az évtized innovációját sikerült megteremteni – jelentette ki Maruzsa Zoltán közoktatásért felelős államtitkár a Magyarországi Evangélikus Egyház Nevelési és Oktatási Osztályának vezetője és az EMMI oktatásért felelős államtitkárának és helyettes-államtitkárának, Kisfaludy Lászlónak március 17-i találkozóján, az egyház országos központjában.

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész
Tanévzáró istentisztelet 2020.

Ti szomjazók mind, jöjjetek vízért…!

(Ézs 55,1a)