Lelki megerősítés
Étkezési igény felmérése

Kedves Szülők! Honlapunkról is letölthető az étkezési igényt felmérő nyomtatvány.
Tankönyvosztási információ

2020. augusztus 12.
Kishuszár tábor Oszkón

2020. július 31.
Elbúcsúztak nyolcadikosaink

2020. június 21.
Rendhagyó ballagás és búcsú adatott az idei végzős osztályaink számára. Saját osztályközösségükben búcsúzhattak társaiktól és tanáraiktól a nyolcadikosok.
Digi Gála 5. rész

2020. június 21.
A néptáncos növendékeink karanténpillanatait láthatják a Digi Gála 5. részében:
Tanévzáró istentisztelet 2020.

2020. június 15.
Iskolánk ebben az évben rendhagyó módon, online istentisztelettel zárja az idei tanévet:
Digi Gála 4. rész

2020. június 15.
Művészeti iskolánk digi gálájának következő részében a Reménységek színjátszócsoport előadását láthatják:
Magyarország jó tanulója, jó sportolója

"Magyarország jó tanulója, jó sportolója"

2020. június 11.
Pilinszky Dóra, iskolánk 7.a osztályos tanulója nyerte el a rangos elismerést...
Digi Gála 3. rész

2020. június 10.
Digi Gálánk harmadik részében a kreatív gyermektáncosok mindennapjaiba kaphatunk betekintést:
Digi Gála 2. rész - a kiállítás

2020. június 10.
Iskolánk művészeti gáláját minden évben a képzőművészetis diákok munkái is színesítik. Ezúttal online kiállítás formájában.
Digi Gála 1. rész

2020. június 10.
Iskolánk minden évben megrendezi a művészetis tanulók gálaműsorát. Idén, az ismert okok miatt, online élvezhetjük a bemutatókat. Elsőként kortárstáncosaink videós összeállítását láthatják az elmúlt időszakból:
Pedagógusnapi köszöntések

2020. június 08.
Dupla meglepetés várt ma iskolánk pedagógusaira. A ballagó osztályok fotózása közben érkeztek meg a Fidesz képviselői, hogy felköszöntsék a tanári kart, majd a 8.b osztály tanulói kedves műsorral és ajándékkal lepték meg tanáraikat pedagógusnap alkalmából.
Trianon - Kecskeméti Lora kiselőadása

2020. június 08.
Iskolánk 4.b osztályos tanulója egy prezentáció segítségével mondja el gondolatait a trianoni békediktátumról.
Perbetei testvériskolánk emlékező műsora

2020. június 05.
A trianoni békediktátum aláírásának 100. évfordulóján a perbetei testvériskolánk is készített egy videós összeállítást:
Megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napján

2020. június 04.
Ma száz esztendeje írták alá a Párizs melletti Versailles Nagy Trianon-kastélyában az első világháborút lezáró békediktátumot, amely Magyarországtól elvette területe kétharmadát, lakossága több mint felét. Ma 10 éve, hogy az Országgyűlés döntése értelmében június 4-én az ország a nemzeti összetartozást ünnepli, s az idei év, 2020 a nemzeti összetartozás évévé vált.

Angolos tábori élmények
Miénk itt a tér!
Németes tábori élmények

Nyitott ajtók 2020. június
Keresztelő Jánost ünnepeljük a héten - FRISSÍTVE!
Digi Gála 5. rész

Nézz nyitott szemmel a te szolgádnak és népednek, Izráelnek a könyörgésére; hallgasd meg őket, valahányszor hozzád kiáltanak!

(1Kir 8,52)

Ha valamit kértek tőlem az én nevemben, megteszem.