Pedagógusokat keresünk!

Intézményünk a 2020/2021. tanévre tanítót, kémia, technika, informatika szakos tanárokat keres. Jelentkezés módja: remenyik@lutheran.hu e-mail címen önéletrajzzal.
Arany minősítés komplex vetélkedőn

2020. február 22.
A mesék és a játék

2020. február 19.
A Vasi Kislegényczéh az Evangélikus magazin műsorában

2019. december 31.
A Duna Televízió Evangélikus magazinjának készítői jártak Szombathelyen a Fölszállott a páva döntője előtt. A kislegényekről készült összeállítást a műsor második felében láthatják:
Ezek a fiúk igazán jól táncolnak!

2019. december 22.
Közönségdíjas lett a Vasi Kislegényczéh a Duna Televízió Fölszállott a páva c. műsorának döntőjében! Hálásan köszönjük mindazok támogatását, lelkesedését, akik figyelemmel kísérték, megszerették, s bármilyen módon segítették a Vasi Kislegényczéh szereplését!
Áldott ünnepeket kívánunk!

2019. december 22.
Iskolánk december 20-án tartotta karácsonyi istentiszteletét az evangélikus templomban, melyen közreműködtek művészeti iskolánk diákjai és énekkarosaink is.
Betlehemi játékok

2019. december 22.
Iskolánk ötödik osztályos tanulói a betlehemezés néphagyományát mutatták be társaiknak, a városunkhoz közeli Bozzaiból hozták el közénk a népszokást.
Szavazzanak a Vasi Kislegényczéhre a döntőben is!

2019. december 19.
IZGULJUNK ÉS SZURKOLJUNK EGYÜTT A VASI KISLEGÉNYCZÉH SIKERÉÉRT A PÁVA-DÖNTŐBEN!!!
Ünnepi istentiszteleti rend

2019. december 19.
A karácsonyi ünnepkörben a következő időpontokban tartunk istentiszteletet:
Lucáztak a harmadikosaink

2019. december 19.
A lucázás néphagyományát elevenítették fel december 13-án harmadikosaink.
Adventi koncert

2019. december 19.
Adventi koncertet adtak nemrég művészeti iskolánk tanulói. Igazán meghitt alkalom részesei lehettünk.
Új képek a suligalériában

2019. december 19.
Ezúttal Szekeres Márton (8.a) és Heitler Dávid (7.a) képei nyitják a suligalériát, melyben a 4.a eddigi munkáiból láthatnak válogatást.
Úszás diákolimpia sikerek

2019. december 19.
Úszóink részt vettek a nemrég megrendezett diákolimpián, s szép eredményekkel tértek haza.
Balogh József emlékkoncert

2019. december 19.
Iskolánk adott helyet hétvégén a 8 éve elhunyt kollégánk, Balogh József költő tanár emlékére rendezett koncertnek.
Pedagógusokat keresünk!

2019. december 17.
Intézményünk tanítót és/vagy pedagógiai asszisztenst, valamint informatika tanárt keres.

Farsangi mulatság hittan szakkörön
Félévi bemutató a színjáték szakon
Evangélikus bál Celldömölkön

Nyitott ajtók 2020. január
Nyitott ajtók 2019. december
Nyitott ajtók 2019. november

Több jót teszek veletek, mint azelőtt. Akkor majd megtudjátok, hogy én vagyok az Úr!

(Ez 36,11b–c)

Istennek pedig van hatalma arra, hogy minden kegyelmét kiárassza rátok, hogy mindenütt mindenkor minden szükségessel rendelkezzetek, és bőségetekből jusson minden jó cselekedetre.

(2Kor 9,8)